Menu Zamknij

Projekt „Innowacyjny biznes II” także wśród liderów projektów dotacyjnych w woj. łódzkim!

dotacje województwo łódzkie

Jakiś czas temu informowaliśmy, że projekt „Innowacyjny biznes” jest jednym z największym w województwie łódzkim, jeśli wziąć pod uwagę wypłacone dotacje w jednym roku (2020). Projekt ten cechował się wypłatą dotacji aż dla 80 osób!

Więcej informacji tutaj.

Pragniemy również poinformować, że wg informacji uzyskanych od Działu Promocji Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi, również projekt będący kontynuacją, czyli „Innowacyjny biznes II” był jednym z największych – z kolei w roku kolejnym. W 2021 roku wypłaciliśmy w nim 78 dotacji, zajmując tym samym zaszczytne drugie miejsce w woj. łódzkim!

Warto tu dodać, że w roku 2021, nasze biuro wypłaciło również 32 dotacje w innym projekcie („BiznesUP – Rewitalizacja Łodzi”). Sumując oba projekty – wypłaciliśmy ich najwięcej w 2021 roku – bo aż 110!

Zakładamy, że w roku 2022 znów będziemy na podium, może nawet na pierwszym miejscu, wszystko dzięki realizacji projektów dla osób młodych z serii „BiznesUP! Young”. Założono w nich bowiem wypłatę aż 115 dotacji!

 

Często pytanie nas, czy będą kolejne projekty dla osób powyżej 30 roku życia. Niestety nie mamy obecnie żadnej informacji w tym zakresie.

Skip to content