Menu Zamknij

Czy wiecie, że? – czyli o naszych projektach słów kilka…

dotacje województwo łódzkie

 

Czy wiecie, że…

✅ w ubiegłym roku (2020), w projekcie „Innowacyjny biznes” (I) wypłacono najwięcej dotacji w województwie łódzkim ze wszystkich projektów dotacyjnych❓
Wypłaciliśmy aż 80 dotacji.

✅ realizator projektu, Flight Level, zajął drugie miejsce, jeśli chodzi o wypłacone dotacje ogółem w województwie łódzkim❓
Tylko jedna instytucja wypłaciła więcej dotacji – dokładnie tylko o dwie więcej (ale realizowała dwa projekty dotacyjne).

✅ w okresie od września 2020 do lutego 2021 (dokładnie 6 miesięcy) nasze biuro projektu podpisało i wypłaciło aż 112 dotacji❓
Do projektu „Innowacyjny biznes” należy wliczyć jeszcze równolegle realizowany projekt „Biznes UP – Rewitalizacja Łodzi”, którym zarządzamy wspólnie z fundacją Łódź Art Center (realizator projektu).

✅ projekt „Innowacyjny biznes II” jest największym projektem dotacyjnym, który dostał dofinansowanie w roku 2021❓
I już najprawdopodobniej nikt nas nie „pobije”, bo ogłoszony w tym roku był tylko jeden nabór, dotyczący projektów dla osób młodych (poniżej 30 lat) z mniejszą kwotą wsparcia dla uczestników.

🏅 JESTEŚMY DOBRZY W DOTACJE! 😎

 

Dane na podstawie informacji uzyskanych z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi.

W powyższych analizach pominięto dotacje wydatkowane przez powiatowe urzędy pracy, które w niektórych powiatach mogą być liczniejsze, ale są mniejsze kwotowo (nie mają wsparcia pomostowego), a i same projekty nie oferują takiego kompleksowego wsparcia.

 


 

✅  A dodatkowo, oba nasze projekty: zarówno „Innowacyjny biznes” (I), jak i „Innowacyjny biznes II” wygrały listy rankingowe projektów dotacyjnych z poddziałania 8.3.1 (na całe województwo łódzkie), uzyskując za każdym razem najwięcej punktów:

 


 

ZOBACZ FILM O NASZYCH PROJEKTACH:

DOTACJE WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

Skip to content