Menu Zamknij

Nabór do projektu

 

Informujemy, że w dniu 4 maja 2020 roku, dokładnie o godzinie 9.00, startujemy z naborem do projektu „Innowacyjny biznes” w ramach pierwszej z przewidzianych dwóch edycji.

Ze względu na panującą obecnie epidemię, formularze rekrutacyjne przyjmowane są tylko w sposób zdalny (elektronicznie, poprzez wysłanie zapisanego pliku lub skanu na adres biurowy: biuro@innowacyjnybiznes.eu).

Więcej informacji o rekrutacji, w tym dobre rady, jak wypełnić prawidłowo formularz są na stronie: REKRUTACJA. Umieściliśmy tam również regulamin rekrutacji – prosimy o zapoznanie się przed wysłaniem formularza.

Na liście osób zapisanych na newsletter jest już ponad 100 nazwisk – a to oznacza, że nabór do projektu może być zamknięty nawet w jeden dzień. Prosimy zatem nie zwlekać z wypełnieniem i wysłaniem formularza rekrutacyjnego. Najlepiej jest wysłać ten plik w dniu 4 maja do godziny 16.00, jednak nie wcześniej niż przed 9.00 (nie mogą być przyjęte formularze przysłane przed czasem startu naboru).

Informujemy, że stacjonarne biuro projektu jest nadal zamknięte. Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową lub telefoniczną. Prosimy oczywiście wcześniej zapoznać się z treścią na stronie, gdyż zawarliśmy tu mnóstwo ciekawych informacji 🙂

Informujemy ponadto, że na podstronie Wsparcie w projekcie umieszczono regulamin szkoleń oraz propozycję regulaminu przyznawania wsparcia wraz z załącznikami. Czekamy jeszcze na jego ostateczną akceptację.

AKTUALIZACJA Z DN. 06.05.2020:

Przyjęto 51 poprawnie złożonych formularzy rekrutacyjnych. Zamknięto nabór dla mieszkańców m. Łodzi, m. Skierniewice i m. Piotrków Trybunalski. Nada kontynuujemy nabór dla mieszkańców pozostałych powiatów województwa łódzkiego.

Skip to content