Menu Zamknij

Wydłużony termin naboru

 

W dniu 14 maja 2020 roku o godzinie 18:45 przyjęto 70. formularzy rekrutacyjnych w ramach I edycji projektu „Innowacyjny biznes”.

W dniu 18 maja, do godziny 10:15 przyjęto dodatkowych 10. formularzy rekrutacyjnych, w związku z wydłużeniem terminu naboru.

 

Na podstawie §6 ust. 10 regulaminu rekrutacji, decyzją kierownika projektu, nabór zostaje wydłużony o conajmniej 5 kolejnych formularzy rekrutacyjnych.

Obecnie przyjmujemy formularze rekrutacyjne jedynie od mieszkańców powiatów:

bełchatowskiego, brzezińskiego, kutnowskiego, łaskiego, łęczyckiego, łowickiego, opoczyńskiego, pajęczańskiego, piotrkowskiego, poddębickiego, radomszczańskiego, rawskiego, sieradzkiego, skierniewickiego, tomaszowskiego, wieluńskiego i wieruszowskiego

– zobacz REKRUTACJA.

 

Wydłużenie naboru o kolejne osoby wynika z analizy dotychczas przysłanych aplikacji. Liczba kandydatów z powiatów priorytetowych wskazanych powyżej jest nadal za niska i nie gwarantuje osiągnięcie wskaźników opisanych w projekcie (por. §11 ust. 7 regulaminu rekrutacji, dot. puli 60% dla mieszkańców określonych 2 grup powiatów).

Jeśli nie spełniasz wymogów z przedłużenia rekrutacji, zainteresuj się kolejną edycją projektu – zobacz NEWSLETTER, aby niczego nie przegapić.

 

Skip to content