Menu Zamknij

Informacje o starcie II naboru

 

Informujemy, że nabór do II edycji projektu „Innowacyjny biznes” rozpocznie się 1 lipca 2020 roku, dokładnie o godzinie 10.00.

Ze względu na zbyt dużą liczbę osób, które są mieszkańcami m. Łodzi, m. Skierniewice i m. Piotrków Trybunalski (trzech miast na prawach powiatu w województwie łódzkim) i które zgłosiły się do I edycji, nabór dla mieszkańców tych miast został obecnie wyłączony.

Zgodnie z §11 ust. 7 regulaminu rekrutacji, założono pule miejsc dla mieszkańców określonych powiatów; przyjęcie formularzy osób spoza tych powiatów spowodowałoby, że ich kandydatura musiałyby być finalnie odrzucona (osoby te bowiem znalazłyby się poza obligatoryjnymi pulami miejsc).

Nabór formularzy w II edycji dotyczyć więc będzie mieszkańców powiatów:

brzezińskiego, kutnowskiego, łaskiego, łęczyckiego, łódzkiego wschodniego, pabianickiego, pajęczańskiego, poddębickiego, tomaszowskiego, wieluńskiego, zduńskowolskiego, zgierskiego, bełchatowskiego, łowickiego, opoczyńskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, rawskiego, sieradzkiego, skierniewickiego i wieruszowskiego.

 

Zgodnie z regulaminem rekrutacji, formularze przyjmowane są wyłącznie w sposób zdalny (elektronicznie, poprzez wysłanie zapisanego pliku lub skanu na adres biurowy: biuro@innowacyjnybiznes.eu).

Więcej informacji o rekrutacji, w tym dobre rady, jak wypełnić prawidłowo formularz są na stronie: REKRUTACJA. Umieściliśmy tam również regulamin rekrutacji – prosimy o zapoznanie się przed wysłaniem formularza.

Istnieje możliwość, że nabór do projektu może być zamknięty nawet w jeden dzień. Prosimy zatem nie zwlekać z wypełnieniem i wysłaniem formularza rekrutacyjnego. Najlepiej jest wysłać ten plik w dniu 1 lipca do godziny 16.00, jednak nie wcześniej niż przed 10.00 (nie mogą być przyjęte formularze przysłane przed czasem startu naboru). Prosimy zatem dla bezpieczeństwa wysłać plik, gdy wybije godzina 10.01 lub kilka minut później.

 


 

Informujemy, że stacjonarne biuro projektu jest zasadniczo otwarte, ale nie przyjmujemy osób z zewnątrz. Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową lub telefoniczną. Prosimy oczywiście wcześniej zapoznać się z treścią na stronie, gdyż zawarliśmy tu mnóstwo ciekawych informacji 🙂

 

Informujemy ponadto, że na podstronie Wsparcie w projekcie umieszczono regulamin szkoleń oraz propozycję regulaminu przyznawania wsparcia wraz z załącznikami. Czekamy jeszcze na jego ostateczną akceptację.

Skip to content