Menu Zamknij

Terminy składania biznesplanów w ramach drugiej edycji „Innowacyjnego biznesu II”

dotacje województwo łódzkie

Informujemy, że biznesplany, składane przez Uczestników Projektu w ramach drugiej edycji projektu „Innowacyjny biznes II” przyjmowane będą:

  • w sposób tradycyjny (w biurze projektu, przy ul. Tymienieckiego 3, lok. 9) w dni robocze od 10.00 do 15.00 do 14 września włącznie

lub

  • w sposób mailowy – również do 14 września, godz. 12:00, poprzez wysłanie załącznika z biznesplanem na adres: dotacje@innowacyjnybiznes.eu

Ostatnim dniem na złożenie biznesplanu jest zatem 14 września 2021 roku.

Sugerujemy składać w sposób tradycyjny, co pomoże zapobiec ewentualnym błędom formalnym (a takowe mogą mieć miejsce przy wysyłce pliku pocztą elektroniczną).

 

Informacje o indywidualnych spotkaniach z trenerem w zakresie pisania biznesplanów zostaną wysłane mailem Uczestnikom.

Zajęcia z trenerami indywidualnymi odbywać się będą w terminie do 9 września 2021 (włącznie) – w godzinach ustalonych z trenerem (w sposób indywidualny). Zajęcia odbywać się będą w Instytucie Europejskim w Łodzi przy Piotrkowskiej 262/264 – najczęściej w salach 103, 104, 105 lub 106 (na I piętrze budynku po lewej stronie od wjazdu) – w zależności od dostępności – ustalane indywidualnie lub też w Fundacji Europejskie Forum Rozwoju, przy ul. Hubala 157 w Woli Zaradzyńskiej (sale konferencyjne). Uczestnicy dostaną przydział sali w mailach indywidualnych.

 

Przypominamy, że biznesplan znajduje się na podstronie Wsparcie w projekcie.

Skip to content