Menu Zamknij

Nominacja do Konkursu Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju

dotacje województwo łódzkie

 

Szanowni Państwo,

 

Miło nam poinformować, że FLIGHT LEVEL, realizator projektu „Innowacyjny biznes” i „Innowacyjny biznes II” dostał nominację w Konkursie Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju.

Nominacja związana jest z realizacją wymienionych projektów dotacyjnych, które kładły nacisk na innowacyjne pomysły biznesowe, zrównoważony rozwój oraz były „otwarte na drugiego człowieka”.

nominacja konkurs Flight level

 

Jak można wyczytać w piśmie nominacyjnym:

„Od 2016 r. Laureatami wyróżnienia zostają osoby i organizacje, które realizują innowacyjne projekty, nowatorskie inwestycje. Wykazują się przy tym chęcią otwartej komunikacji, upowszechniania i promocji swoich prac od początkowego etapu aż po wdrożenie na rynek. Robią to, aby uwypuklić wagę prowadzonych projektów dla poprawy życia społeczeństwa i rozwoju gospodarki.
To nagroda dla ludzi inspirujących, dążących do rozwoju osobistego i reprezentowanej organizacji, chcących wpływać na przyszłość, w nowoczesny sposób promując wagę celów swoich projektów.
Organizatorem wyróżnienia jest Centrum Inteligentnego Rozwoju, a Partnerem merytorycznym Nagrody Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju przy Politechnice Śląskiej. Partnerem medialnym i współorganizatorem sekcja tematyczna
Rzecz O Innowacjach i Inwestycjach oraz program GoPL.
Nagrody tradycyjnie zostaną wręczone podczas 7. Forum Inteligentnego Rozwoju – w czasie odbywającej się w jego programie 7. edycji Gali Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju.”
Dziękujemy za nominację!
Skip to content