Menu Zamknij

Wydłużony nabór w ramach II edycji projektu

 

UWAGA! Podane niżej informacje już nie są aktualne. Przedłużony nabór zamknięto w dniu 20 lipca 2020 roku, po uzyskaniu ponad 80 formularzy rekrutacyjnych.

——

W dniu 14 lipca 2020 roku do godziny 15.00 wpłynęło 70. formularzy rekrutacyjnych, które jednocześnie spełniły wszystkie wymogi formalne, a kandydaci wszystkie wymogi kwalifikowalności projektu.

Zgodnie z regulaminem rekrutacji, nabór mógł zostać zamknięty.

Jednakże, zadecydowano, że nabór zostanie przedłużony dla powiatów:

bełchatowskiego, brzezińskiego, kutnowskiego, łaskiego, łęczyckiego, łowickiego, opoczyńskiego, pajęczańskiego, piotrkowskiego, poddębickiego, radomszczańskiego, rawskiego, sieradzkiego, skierniewickiego, tomaszowskiego, wieluńskiego i wieruszowskiego

o kolejne 10 formularzy.

 

Spowodowane jest to faktem, że z grupy tych powiatów, wyszczególnionych w regulaminie rekrutacji w ramach §11 ust. 7 lit. b).

Założono bowiem pulę minimum 60% miejsc dla tych powiatów. Obecnie, w ramach II edycji, przyjęto liczbę zgłoszeń, która może być niewystarczająca do osiągnięcia tej puli (przyjęto bowiem tylko 41 formularzy z tych powiatów), a biorąc pod uwagę, że w ramach I edycji również nie udało się przyjąć wystarczającej liczby (przyjęto wtedy 23 osoby z tych powiatów, zamiast minimum 30, co stanowiłoby 60% liczby uczestników) – Realizator projektu musi wydłużyć nabór dla tych mieszkańców, aby osiągnąć cele projektu.

 

Wydłużenie naboru dla tych powiatu jest więc zgodne z regulaminem rekrutacji (por. §6 ust. 10).

 

Szczegóły dotyczące rekrutacji zostały opisane tutaj – REKRUTACJA.

 

Zachęcamy do składania formularzy!

Skip to content