Menu Zamknij

Informacja dotycząca przyjmowania formularzy

dotacje województwo łódzkie

Szanowni Państwo,

 

Przypominamy, że start przyjmowania formularzy w ramach projektu dotacyjnego „Innowacyjny biznes II” to 27 maja 2021 roku punktualnie o 10.00 (liczy się wskazanie czasu serwera pocztowego po stronie realizatora projektu). Tym samym, nie są przyjmowane formularze, które wpłyną przed 10.00.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji są tutaj. Zachęcamy do lektury.

Ze względu na duże zainteresowanie projektem, zakładamy, iż po godzinie 10.00 biuro projektu zostanie wręcz „pochłonięte” pracą nad analizą zgłoszeń.

Aby wyjść Państwu oczekiwaniom naprzeciw, uruchomimy o 10.00 autorespondera, który wskaże, że Państwa mail doszedł. Autoresponder zacznie działać dokładnie o godzinie 10.00.

Po otrzymaniu takiej wiadomości (jak poniżej), będziecie Państwo pewni, że Wasze zgłoszenie zostało dostarczone. Prosimy więc nie wysyłać ponownie pliku z formularzem. W każdej sytuacji brany jest pod uwagę tylko pierwszy wysłany plik. Nie można go więc także „podmienić”.

Każda wiadomość zostanie odpisana. Zakładamy, że odpisywanie na Państwa zgłoszenia nastąpi w dniu 27 i 28 maja 2021 roku. Prosimy więc oczekiwać na nadanie numeru formularza i informację o jego przyjęciu po ocenie formalnej.

Wskazujemy również na możliwe problemy z dodzwonieniem się tego dnia na biuro projektu.

Za powyższe oczywiście przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość.

O ewentualnym zamknięciu naboru po wpłynięciu określonej liczby zgłoszeń poinformujemy na stronie internetowej projektu.

Skip to content